Best 7Br Villa With Private Pool At Perfect Spot
| Wifi Wi-Fi | 24 órás szolgáltatások 24 órás recepció | Gyerekbarát Kiságyak |
| Légkondicionálás | Háziállat nem engedélyezett |
14 vendég befogadására alkalmas, a 7 hálószobás Best 7Br Villa With Private Pool At Perfect Spot Palm Beach olyan jelentős kulturális nevezetességektől, mint a Pillangófarm, egy 25 perces sétára található.
A Philip Állatkertje 3 km-re, a California világítótorony pedig körülbelül 4 km-re van a Palm Beach városi villától. A Palm Beach városi ingatlan hozzávetőlegesen egy 10 perces autóútra fekszik az olyan természeti látványosságoktól, mint a malmoki tengerpart.
A Best 7Br Villa With Private Pool At Perfect Spot ablakai a kertre nyílnak. A Palm Beach városi szállás magába foglal egy fürdőszobát külön WC-vel és zuhanyzóval. A fürdőszobák hajszárítóval és törölközőkkel is el vannak látva az ön kényelme érdekében.
A vendégek a teljesen felszerelt konyhában készíthetnek ételeket, vagy étkezhetnek az étkezőben és kültéri étkezőhelyen. Az ételek elkészítéséhez elektromos vízforralót, hűtőt és konyhai edényeket is igénybe vehet. A Best 7Br Villa With Private Pool At Perfect Spot hozzávetőlegesen 650 méterre található Beach Food dél-amerikai ételek megkóstolására invitálja a vendégeket. A vendégek továbbá az Artsivat buszállomást néhány saroknyira találják a 6 fürdőszobás villától.
- Helyi látnivalók
- Trop Club and Casino3883 km
- Beach Tennis Aruba3906 km
- LeVent Condominiums @ Eagle Beach4067 km
Hotel felszereltsége
Áttekintés
- Nemdohányzó
- Wi-Fi
- Széf
- 24 órás recepció
- Háziállat nem engedélyezett
- Poggyászmegőrzés
- Füstérzékelők
- Tűzoltó készülékek
Étkezés és italfogyasztás
- Elektromos vízforraló
- Szárító
- Konyhaedények
- Kültéri étkezősarok
Tevékenységek és relaxáció
- Kert
Szolgáltatások
- Mosoda
Szoba felszereltsége
- Légkondicionálás
- Ülősarok
- Öltöző
- Tea és kávéfőző
- Étkezőasztal
- Vasaló eszközök
- Mosógép
- Ingyenes piperecikkek
- LCD TV
- CD-lejátszó
- Kiságyak
Fontos megjegyzés
Gyakran Ismételt Kérdések
- ❓
A Best 7Br Villa With Private Pool At Perfect Spot milyen messze van a Beatrix kiralyno nemzetkozi repülőtértől?
A Beatrix kiralyno nemzetkozi repülőtér és a Best 7Br Villa With Private Pool At Perfect Spot között 5 km távolság van. - ❓
A Best 7Br Villa With Private Pool At Perfect Spot biztosít internet-hozzáférést?
Igen, a Best 7Br Villa With Private Pool At Perfect Spot Wi-Fi-t biztosít az egész ingatlanban. - ❓
Milyen szolgáltatásokat nyújt a Best 7Br Villa With Private Pool At Perfect Spot?
A Best 7Br Villa With Private Pool At Perfect Spot 24 órás recepciót kínál vendégeinek. - ❓
A villa biztosít konyhát?
Ez a villa elektromos vízforralóval, hűtővel és konyhai edényekkel felszerelt teljesen felszerelt konyhát kínál. - ❓
Mely látnivalókat érdemes meglátogatni, amíg az ingatlan vendégei vagyunk?
Palm Beach nevezetességei közé tartozik a California világítótorony és a Hadikurari halászkunyhó, amelyek 3 km-re, illetve 1 km-re találhatók az ingatlan területétől. Ezenkívül a Notorious Ranch (1,1 km) szintén ajánlott a látogatásra.